Magazynier - bez znajomości języka niemieckiego
HR Navigator Beata Siadek
Katowice, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Nie musisz znać języka niemieckiego !!! Oferujemy pewną pracę w Bad Hersfeld w magazynach znanego koncernu z branży kurierskiej.

Wykorzystaj tę szansę na dobrą pracę i aplikuj już dziś ! Opis stanowiska : - Praca jako magazynier będziesz rozładowywał paczki na taśmę, - Praca w polskim zespole, z polskim brygadzistą - Praca w systemie dwuzmianowym zdecyduj na jaką zmianę chcesz pracować Wymagania : - Doświadczenie mile widziane ale jeśli go nie masz nie martw się nauczymy Cię wszystkiego ! - Rzetelność i sumienność to cenne dla nas cechy ! - Umiejętność pracy w zespole w szybkim tempie Oferujemy : - Atrakcyjną stawkę godzinową : 10,15 -12,18 euro brutto - Całkowicie bezpłatne zakwaterowanie - Przyjazne warunki pracy i miłą atmosferę - Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator oraz brygadziści) - legalną umowę o pracę z potwierdzeniem ( A1 oraz Ekuz) - Załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy za granicąOferujemy : Wymagania : - Doświadczenie mile widziane ale jeśli go nie masz nie martw się nauczymy Cię wszystkiego ! - Rzetelność i sumienność to cenne dla nas cechy ! - Umiejętność pracy w zespole w szybkim tempie Oferujemy : - Atrakcyjną stawkę godzinową : 11,95 euro brutto - Całkowicie bezpłatne zakwaterowanie - Przyjazne warunki pracy i miłą atmosferę - Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator oraz brygadziści) - legalną umowę o pracę z potwierdzeniem ( A1 oraz Ekuz) - Załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy za granicą Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul.

Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku