Doradca ds. sprzedaży
POLKURIER
Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie
‎14 godz. temu
source : Lento.pl

Firma Logistyczna Polkurier, która mieści się w Ostrowie Wielkopolskim poszukuje pracowników do pracy jako Doradca ds. Sprzedaży.

Stale zwiększamy zasięg działania Naszej firmy, poszerzamy ofertę kurierską, wprowadzamy kolejne działania bezpośrednio wpierające sprzedaż Naszym Doradcą.

Do naszych zespołów poszukujemy osób, posiadające zaangażowanie oraz sumienność w realizacje powierzonych zadań, osób które zawsze mają określone jasno cele i do nich dążą, co dziennie są pozytywnie nastawieni do życia i z uśmiechem przychodzą do pracy.

Jeżeli masz to będziesz miał na wstępie współpracy umowę o pracę i stałe zarobki. Pracę w młodym i ambitnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom z trenerami. Jeżeli doceniasz możliwość zarządzania swoim czasem pracy, dobrze czujesz się wśród ludzi, chcesz uczestniczysz w szkoleniach, którzy prowadzą zawodowi trenerzy i chcesz rozwijać się zawodowo przyjdź i pokaż Nam to!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku