Pewna praca w niepewnych czasach dla Cieśli Szalun
Jobxion Poland sp. z o.o
Wroclaw, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

O firmie : Jobxion Poland sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencją Pośrednictwa Pracy (nr KRAZ 13137) świadczącą usługi pozyskiwania pracowników na holenderski rynek budowlany.

W 2019 roku dysponowaliśmy ponad 100-tką projektów miesięcznie, na które skierowaliśmy ponad 500 fachowców z branży budowlanej! Jesteś doświadczonym cieślą szalunkowym?

Szukasz pracy z możliwością rozwijania swoich umiejętności oraz przejrzystymi i dobrymi warunkami? Nie boisz się nowych wyzwań?

Idealnie! Nie czekaj, szaluj z Jobxion! Dla jednego z naszych Holenderskich klientów aktualnie szukamy cieśli szalunkowych ze znajomością języka obcego (Angielski Holenderski), oraz umiejętnością samodzielnej pracy z rysunkiem technicznym.

Ten ciekawy projekt obejmuje prace przy prefabrykatach, takie jak wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe, montaż i demontaż szalunków itp.

Miejsce wykonywanego projektu to w Amsterdam, stolica Holandii, która słynie ze swoich urokliwych kanałów oraz swobodnego podejścia do życia.

Wymagamy : XFachowe doświadczenie w zawodzie XJęzyk Angielski bądź / i Holenderski pozwalający na swobodną komunikacje w pracy XUmiejętność pracowania z rysunkiem technicznym XZaangażowanie i wysoka motywacja do pracy XPrawo jazdy kat.

 • B i własny samochód mile widziane Oferujemy : XCotygodniowe wynagrodzenie zawsze na czas; XLegalne zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę tymczasową;
 • XHolenderskie ubezpieczenie zdrowotne; XPomoc polskiego koordynatora na miejscu w Holandii; XPokoje jednoosobowe w domach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem do Wifi;
 • XCertyfikowane elektronarzędzia; XBezpłatna nowa odzież robocza po przepracowanym tygodniu; XZwrot za każdy kilometr w wysokości 0,19 € z miejsca pracy na zakwaterowanie i z powrotem oraz rekompensata kosztów podróży w wysokości do 50 € netto (jeśli użytkujesz prywatny samochód);
 • XMożliwość korzystania z samochodu służbowego wraz z kartą paliwową na dojazdy do pracy w Holandii; XBonus za rekomendacje nowych pracowników w wysokości 50 euro netto za sprawdzone polecenie! XPomoc w zorganizowaniu środku transportu do Holandii.

  Nasi rekruterzy już czekają na Twoje zgłoszenie! Podoba Ci się ta oferta pracy? Aplikuj, nie czekaj ! Zbuduj przyszłość z Jobxion!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku