POSADZKARZ ŻYWICZNY
Kancelaria PARTNERZY
Sopot, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze : 17662 Obecnie dla jednego z naszych klientów- Firmy działającej w sektorze posadzek żywicznych na terenie całej Europy poszukujemy Kandydatów na stanowisko : POSADZKARZ ŻYWICZNY Miejsce wykonywania pracy : Delegacje służbowe na terenie całej Europy- między innymi : Niemcy, Francja, Włochy, Chorwacja, Grecja, Anglia Opis stanowiska : - Praca przy realizacji posadzek żywicznych na pokładach jachtów i statków wycieczkowych, - Uczestniczenie w każdym etapie procesu technologicznego, - Dbanie o czystość narzędzi oraz stanowiska pracy, Wymagania : - Znajomość procesów technologicznych w realizacji posadzek żywicznych, - Umiejętność wykonania każdego etapu procesu, - Sprawna obsługa szlifierki kątowej, - Kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu prac, - Dyspozycyjność do częstych wyjazdów za granicę, - Dobra organizacja pracy własnej, Oferujemy : - Pracę przy realizacji prestiżowych projektów budowy luksusowych jachtów i statków wycieczkowych, - Wysokie wynagrodzenie, - Zakwaterowanie, wyżywienie, transport do miejsca wykonywania pracy, - Stabilne zatrudnienie i ciągłość pracy, - Pracę w zgranym i wykwalifikowanym zespole, - Regularne szkolenia z zakresu nowych technologii, Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie CV poprzez portal Lento lub kontakt telefoniczny : 516-569-300 od pon.

 • piątek w godzinach 8.00-15.00 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot.
 • przetwarzania danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al.

  Zwycięstwa 35 / 2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku