Kierownik Projektu IT
Farmacol
Katowice
6 d. temu

Opis stanowiska :

  • zarządzanie projektami i działaniami optymalizacyjnymi w całym cyklu życia projektu,
  • wsparcie zadań projektowych w całym cyklu życia projektu,
  • zarządzanie ryzykiem, zmianą i komunikacją w prowadzonych projektach,
  • współpraca z właścicielami biznesowymi procesów przy identyfikacji potrzeb,
  • raportowanie o postępach, zagadnieniach projektowych, zmianach i ryzykach na zasadach określonych z właścicielem biznesowym,
  • współpraca z klientami wewnętrznymi i dostawcami zewnętrznymi,
  • udział w bieżących warsztatach.
  • Wymagane :

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość metodyk klasycznych i zwinnych prowadzenia projektów,
  • min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów w obszarze aplikacji biznesowych,
  • doświadczenie w branży dystrybucyjnej lub FMCG,
  • znajomość obszarów logistyka i sprzedaż,
  • znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania,
  • doświadczenie w analizie wymagań oraz projektowaniu systemów informatycznych,
  • skuteczność, precyzyjność i odpowiedzialność za działania,
  • wysoka komunikatywność i umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole,
  • umiejętność modelowania procesów i ich optymalizacji.
  • Mile widziane :

  • certyfikaty potwierdzające znajomość metodyk projektowych,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów dot. aplikacji internetowych,
  • znajomość ITIL, narzędzi LEAN,
  • doświadczenie w dużej skali działania,
  • znajomość zagadnień zarządzania programem.
  • Oferujemy :

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku działającej w stabilnej branży,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz benefity pozapłacowe (m.in. pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe).