Doradca ds. Nieruchomości
Lakado
Kraków, małopolskie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Doradca ds. Nieruchomości

Miejsce pracy : Kraków

Twój zakres obowiązków

 • Nawiązywanie kontaktu, zapewnienie najwyższych standardów współpracy i budowanie długofalowych relacji z Klientami
 • Budowa portfolio ofert i koordynacja działań marketingowych
 • Prezentacja inwestycji klientom
 • Współpraca z zespołem doradców Biura i dbałość o pozytywne relacje
 • Nasze wymagania

 • Dyspozycyjność
 • Energia, ambicja i motywacja do osiągnięcia zamierzonych celów
 • Umiejętność współpracy w zespole
 • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
 • Nie wymagamy doświadczenia sprzedażowego w branży nieruchomości
 • To oferujemy

 • Stanowisko pracy w komfortowym biurze
 • Wysokie zarobki adekwatne do Twojego zaangażowania
 • Wsparcie administracyjne, technologiczne i marketingowe
 • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
 • Spotkania i wyjazdy integracyjne
 • Pełen pakiet szkoleń branżowych i wsparcie doświadczonej kadry menedżerskiej
 • Atmosferę pracy, której nie znajdziesz nigdzie indziej
 • O nas

  Lubimy ze sobą pracować!

  Zanim spotkamy się aby porozmawiać, zanim poznasz nasz zespół i zanim zdecydujesz się do nas dołączyć, musisz wiedzieć tę jedną rzecz lubimy ze sobą pracować.

  Mamy wspólne cele, wartości, priorytety, często spędzamy razem wolny czas, dobrze bawimy się w pracy jak i poza nią. To nas łączy i to jedyne oczekiwanie jakie mamy wobec naszych przyszłych koleżanek i kolegów.

  Jeżeli są to dla Ciebie równie istotne kryteria przy wyborze miejsca pracy to nie krępuj się zapraszamy na kawę, porozmawiamy o wspólnej przyszłości.

  Nasze biuro stale się rozrasta, dlatego nasze drzwi są otwarte zawsze i dla każdego, nieważnie czy dopiero chciałbyś spróbować swoich sił w pośrednictwie w sprzedaży nieruchomości, czy też jesteś doświadczonym agentem.

  Jeżeli tylko masz pasję, chęci do pracy, chcesz zarabiać pieniądze, zdobywać doświadczenie i nawiązywać nowe kontakty to damy Ci odpowiednie narzędzia dostosowane do Twoich potrzeb i umiejętności sprzedażowych.

  Będziemy chcieli poznać Cię bliżej, zakładamy więc że i Ty chciałbyś dowiedzieć się o nas czegoś więcej. Nasz zespół to mieszanka wybuchowa doświadczenie i młodość, pasjonaci sztuki i sportu, kina niezależnego i netflixowych seriali, górscy włóczykije i imprezowicze, fani Mickiewicza i Słowackiego.

  Dzięki temu nigdy nie jest nudno, zawsze znajdzie się temat do dyskusji przy partyjce darta czy na firmowym wyjeździe.

  Ale nie zawsze jest tak kolorowo, większość czasu spędzanego w biurze pracujemy. Praca uszlachetnia, pozwala zarabiać pieniądze, daje satysfakcję to nas motywuje.

  Jesteśmy doświadczonymi doradcami, doskonale znamy rynek nieruchomości, mamy rozbudowaną sieć kontaktów wśród deweloperów i innych agencji nieruchomości, bazę klientów inwestycyjnych.

  I tym chcemy podzielić się z Tobą. Możesz być pewien, że jeśli napotkasz jakąś trudność, to nigdy nie zostaniesz sam z problemem, wręcz przeciwnie, każda napotkana przeszkoda to dla nas okazja do nauki i wymiany poglądów.

  Nie zdarza się, abyśmy nie znaleźli rozwiązania.

  Jak będzie wyglądać ścieżka Twojej kariery? Dokładnie tak, jak sam ją sobie zaplanujesz. Każdy z nas zaczyna z innego punktu, ma inny bagaż doświadczeń, różne predyspozycje i oczekiwania, nie ma dwóch takich samych doradców.

  Wskażemy Ci kierunek, a cel i droga do niego będą zależeć tylko od Twojej kreatywności i motywacji. Parafrazując znane powiedzenie, my damy Ci wędkę i pokażemy jeziora pełne ryb, reszta zależy od Ciebie!

  Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do IBIZZ sp. z o.o. z siedzibą w : Grzegórzecka 67D / 24, 31-559 Kraków (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail : biuro ibizz.pl.

  Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.

 • in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);
 • b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);
 • c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.

  pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

  Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

  Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

  Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres : 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : biuro ibizz.pl.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku