Księgowy ds. Rachunkowości
Grupa PKF Polska
Łódź, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

PKF BPO Consult jest częścią Grupy PKF Polska. PKF jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International.

W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych.

Zadania na tym stanowisku to :

  • księgowanie dokumentów źródłowych,
  • sporządzanie raportów i zestawień finansowych na bazie zaksięgowanych dokumentów,
  • segregacja i archiwizacja dokumentów,
  • fakturowanie sprzedaży,
  • inne prace administracyjne oraz współpraca przy zadaniach i projektach realizowanych w ramach działu,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdawczości GUS i NBP,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • bieżący kontakt z klientami w zakresie prowadzonych projektów,
  • kontakt z urzędami skarbowymi, audytorami i innymi instytucjami publicznymi w zakresie prowadzonych projektów.
  • Dołącz do nas jeśli :

  • masz wyższe wykształcenie (tytuł magistra lub licencjat / studia podyplomowe) preferowane kierunki : rachunkowość, finanse, podatki,
  • możesz pochwalić się doświadczeniem zawodowym na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości,
  • dobrze znasz obowiązujące przepisy prawa w zakresie rachunkowości i podatków,
  • znasz język angielski w mowie i piśmie na poziomie min.B2,
  • posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • Mile widziana umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych (Comarch, Navision, Symfonia, SAP).

    Oferujemy :

  • Umowa o pracę
  • Szkolenie merytoryczne
  • Szkolenie językowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne, eventy, konkursy
  • Świadczenia urlopowe
  • Program poleceń pracowniczych
  • W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art.

    22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego.

    Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie.