RAZEM RAŹNIEJ PRACA DLA PAR W BELGII PRACOWNIK FIZYCZNY ORAZ PAKOWACZ/KA 12,4
KS Service sp. z o.o.
Warszawa, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży mięsnej (produkcja wędlin), poszukujemy osób na stanowisko : Pracownika fizycznego oraz pakowacza / ki

OPIS STANOWISKA :

Osoba zatrudniona na stanowisku pracownika fizycznego będzie odpowiedzialna za dżwiganie szynek wieprzowych oraz przenoszenie ich na linię produkcyjną.

Pakowacz / ka natomiast będzie odpowiedzialny za pakowanie produktów tj. plastry szynski wieprzowej na tacki oraz pracę przy linii produkcyjnej.

NASZE OCZEKIWANIA :

  • doświadczeniew produkcji (branża spożywcza)
  • chęć podjęcia pracy długoterminowej oraz zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • ubezpieczeniew ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem do Belgii
  • możliwość wyjazdu do Belgii samochodem
  • W ZAMIAN OFERUJEMY :

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach polsko - belgijskich
  • wynagrodzenie w kwocie 12,41euro brutto , nadgodziny płatne 18,62euro brutto
  • trzynastąpensję, prywatnąopiekę medyczną dla całej Twojej rodziny
  • zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii
  • kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny za wyjazd samochodem w wysokości 100 euro brutto / miesięcznie (przy podwożeniu pracownika)
  • DODATKOWE INFORMACJE

    Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

    z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

    Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

    Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

    Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

    Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

    Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych