Rekruter wewnętrzny z językiem niemieckim
Randstad Polska Sp. z o.o.
Zielona Góra, Lubuskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Masz doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji? Komunikujesz się w języku niemieckim? Zostań wewnętrznym rekruterem w firmie z tradycją na rynku polskim i niemieckim! Lokalizacja : okolice Zielonej Góry- możliwość pracy zdalnej Oferujemy -umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą -pracę w wymiarze pełnego etatu -możliwość pracy zdalnej (z koniecznością pojawiania się co jakiś czas w siedzibie pracodawcy) -niezbędna narzędzia do pracy (laptop, telefon, dostęp do portali ogłoszeniowych) zadania -wyszukiwanie kandydatów do pracy na stanowiska z obszaru produkcji w Niemczech przy wykorzystaniu różnych metod dotarcia do kandydatów -samodzielne prowadzenie procesu rekrutacyjnego, w tym redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, preselekcja i selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, weryfikacja kompetencji i umiejętności -zawieranie umów o pracę -monitorowanie lokalnego rynku rekrutacyjnego, tworzenie kampanii rekrutacyjnych -prowadzenie bieżącej administracji bazy aplikacji -ścisła współpraca z niemieckim oddziałem firmy -raportowanie działań do przełożonego oczekujemy -wykształcenia min.

średniego -doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (mile widziane osoby z doświadczeniem w firmach świadczących usługi z zakresu leasingu personalnego) -komunikatywnej znajomości języka niemieckiego -znajomości narzędzi rekrutacyjnych -dużej samodzielności, zaangażowania, orientacji na cel Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku