Samodzielną Księgową zatrudnimy na pół etatu
Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne ODYS Sp. z o.o.
Czernichów, Śląskie
13 d. temu
source : Lento.pl

Samodzielnego Księgowego zatrudni Firma Przedsiębiorstwo Hotelarsko- Turystyczne ODYS Sp. z o.o. - Wymiar pracy 1 / 2 etatu Mile widziana znajomość programu SYMFONIA

 • Oferujemy : - zatrudnienie na umowę o pracę - dogodne godziny pracy do ustalenia - Pracę niedużym, młodym i dynamicznym zespole w pięknej lokalizacji nad jeziorem Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres tel 33 / 866 1076.
 • Miejsce pracy : Tresna k / Żywca Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

  6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku