Pracownik produkcji->Kobiety i mężczyźni->atrakcyjne stawki
Randstad Polska
Belsk Duży, Polska
6 d. temu

Nadaj pracy słodki smak zobacz jak powstają najsmaczniejsze produkty Ferrero i dołącz do grona zadowolonych Pracowników,

aplikuj od razu (nie wymagamy CV), albo wyślij sms o treści PRACA na numer 606 546 294 - oddzwonimy.

Zachęcamy do obejrzenia video z naszą ofertą pracy : www.randstad.link / obejrzyj-video-ferrero

oferujemy

  • wysokie stawki godzinowe 20,84-21,43 zł brutto
  • pracę w systemie zmianowym (po 8 lub 12 godz.)
  • transport do Belska Dużego na trasach z : Grójca, Opoczna, Drzewicy, Nowego Miasta nad Pilicą, Przysuchej, Potworowa, Radomia, Jedlińska, Białobrzeg, Warki oraz Mogielnicy
  • umowę o pracę tymcz . (płatne urlopy, chorobowe, ZUSy i wszelkie świadczenia)
  • możliwość docelowego zatrudnienia bezpośrednio w firmie
  • szybki proces rekrutacyjny - formalności w 1 dzień
  • paczki okolicznościowe z produktami firmowymi
  • zadania

  • łatwe czynności przy pakowaniu słodyczy
  • prace dla kobiet i mężczyzn
  • gwarancję legalnego zatrudnienia i przestrzeganie wszelkich praw pracowniczych
  • oczekujemy

  • o nic nie musisz się martwić wszystkiego Cię nauczymy i pomożemy załatwić formalności
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (warunek konieczny)
  • Masz znajomych , z którymi chcesz pracować? Świetnie - przyjdźcie razem na spotkanie.

    Oferta dotyczy zatrudnienia na stanowisku : pracownik produkcji.

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47