Przedstawiciel Handlowy
EVERUPTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kraków, Polska
4 d. temu

Dla naszego Klienta, firmy VESSTIGE, będącej autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem największych amerykańskich producentów wysokiej jakości tapet i wykładzin dywanowych, poszukujemy kandydata na stanowisko Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja - Kraków oraz Szczecin (praca zdalna).

Firmę tworzą pasjonaci, którzy wiele lat wsłuchiwali się w potrzeby rynku wykończenia wnętrz, posiadający wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta inwestycyjnego jak i indywidualnego.

Zespół handlowy to osoby nastawione na dotarcie do klienta, biznesu i zapewnienie wysokiej jakości obsługi.

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy laptop, telefon, auto służbowe z kartą paliwową
  • formę współpracy w oparciu o B2B
  • pracę w partnerskiej atmosferze, w organizacji nastawionej na otwartą komunikację
  • możliwość wpływu na organizację pracy własnej i posiadanie realnego wpływu na rozwój firmy
  • wsparcie na etapie wdrożenia i w każdy piątek szkolenia sprzedażowe
  • Ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Wypełnij formularz w naszym systemie i dołącz CV, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku dni i przeprowadzimy rozmowę rekrutacyjną.

    Będziemy też z Tobą przez cały proces rekrutacji i pomożemy Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej w firmie.

    Pamiętaj, będziemy rozpatrywać tylko osoby, które zaaplikują przez system.

    Masz dodatkowe pytania? Nasi rekruterzy odpowiedzialni za ten projekt, z pewnością odpowie na wszystkie wątpliwości.

    Więcej informacji o procesie rekrutacyjnym w Talent Place znajdziesz na stronie : https : / / talentplace.pl / kandydaci

    Wymagania

  • doświadczenie handlowe zarówno z korporacji, sieci handlowych, jak i z mniejszych firm, rozeznanie w rynku inwestycji wykończenia wnętrz, środowisku projektowym, osoby znające asortyment tapet i wykładzin
  • wykształcenie wyższe (zarządzanie i marketing, handlowe, pochodne)
  • wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne i rozumienie potrzeb klienta
  • zaangażowanie i uczciwość
  • angielski komunikatywny
  • prawo jazdy kat. B
  • Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za cały proces prowadzenia nowego klienta,
  • tworzenie nowej bazy projektantów i szukanie inwestycji kontakt z biurami projektowymi, inwestorami generalnymi i zastępczymi, wykonawcami
  • budowanie relacji z klientem - spotkania biznesowo-handlowo w regionie zachodniopomorskim
  • wprowadzanie danych do systemu CRM, tygodniowe raportowanie
  • Zgłoś tę pracę