Kierowca kat. C
REN Sp. z o.o.
Stalowa Wola, Podkarpackie
2 d. temu
source : Lento.pl

REN Sp. z o.o. jest jednym z wiodących dystrybutorów żywności mrożonej. W związku z dynamicznym rozwojem do naszego Oddziału poszukujemy kandydatów na stanowisko : Kierowca kat.

C Lokalizacja : Stalowa Wola Wybrana osoba będzie odpowiedzialna m.in. za :

 • Załadunek i rozładunek wskazanego asortymentu,
 • Koordynację czynności załadunkowych zgodnie z wewnętrznymi standardami,
 • Prowadzenie dokumentacji stanowiskowej,
 • Raportowanie i rozliczanie pobranych płatności. Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy :
 • Wykształcenia minimum zawodowego,
 • Prawa jazdy kategorii C oraz ukończona kwalifikacja wstępna,
 • Doświadczenia na stanowisku kierowcy,
 • Aktualnych badań sanitarno-epidemiologiczne,
 • Karta kierowcy - mile widziana. Oferujemy :
 • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
 • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy. Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że Administratorem danych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych jest REN Sp.
 • z o. o. z siedzibą przy ul. Tartaczna 3, 26 600 Radom. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowiska w REN Sp.

  z o. o.. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922, ze zm.). Jeśli chcecie Państwo uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach prosimy dopisać następującą klauzule Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922, ze zm.). Obowiązek informacyjny : Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

  Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

  Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

  W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

  Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat.

  Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 6 miesięcy.

  Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku