Specjalista ds. Zakupów - FMCG
SMART-HR
Katowice
4 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. Zakupów - FMCG Katowice

Opis stanowiska

DlanaszegoKlienta międzynarodowej firmy z branży FMCG w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejscepracy : Katowice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Zarządzanie kategorią Wino wprowadzenie nowych produktów do oferty, opakowanie, rozwój,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw oraz nowych dostawców,
  • Przygotowanie ofert produktowo-cenowych i specyfikacji,
  • Zarządzanie dokumentacją handlową,
  • Weryfikację ważności kontraktów,
  • Monitorowanie rynku,Współpracę z Działem Jakości i Działem Marketingu.
  • Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w dziale zakupów, doświadczenie w firmie z branży spożywczej będzie mile widziane,
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu logistyki, ekonomii lub zarządzania,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego warunek konieczny,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy,
  • Kompleksowe szkolenie i wdrożenie do pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji projektów krajowych i międzynarodowych.
  • Zgłoś tę pracę