.Net Developer
Exorigo-Upos sp. z o.o.
Gliwice, śląskie, Polska
‎1 godz. temu
source : Praca

Zadania :

  • utrzymanie i rozwój istniejących systemów;
  • projektowanie architektury, dobór technicznych rozwiązań, implementacja aplikacji i komponentów aplikacji;
  • programowanie w różnych warstwach aplikacji : logika biznesowa, warstwa prezentacji, baza danych;
  • dbałość o wysoką jakość, wydajność i bezpieczeństwo tworzonego kodu oraz zgodność z obowiązującymi standardami.
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe informatyczne;
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty;
  • praktyczna znajomość zagadnień programowania obiektowego;
  • dobra, praktyczna znajomość .NET 3.5, WPF i ASP.NET;
  • dobra, praktyczna znajomość obsługi i projektowania relacyjnych baz danych oraz języka SQL (MS SQL Server);
  • rozumienie procesu tworzenia oprogramowania;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej oraz wymianę mailową z zagranicznymi klientami;
  • Mile widziane :

  • znajomość środowisk / technologii / systemów : Windows i Linux
  • znajomość metodyk efektywnego programowania i testowania.
  • Oferujemy :

  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  • długofalową współpracę i dogodną formę zatrudnienia;
  • prywatną opiekę medyczną z dostępem do wysoko wyspecjalizowanych usług;
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych