Operator Wózka Widłowego, od 3500 zł brutto + bezpłatny dojazd
KS Service sp. z o.o.
Szczecin, Polska
‎14 godz. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, dużej firmy produkcyjnej z duńskim kapitałem, poszukujemy osoby na stanowisko : Operator Wózka Widłowego

CZY CHCESZ :

 • pracować w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na rok)?
 • wykorzystywać swoje umiejętności i doświadczenie w obsłudze wózka widłowego?
 • otrzymywać wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności (od 3300 zł brutto), poparte premią frekwencyjną (200 zł brutto)?
 • korzystać z bogatego pakietu benefitów , m.in. bony świąteczne, dofinansowanie do wakacji, karta Multisport, prywatna opieka medyczna?
 • codziennie w pracy spożywać pyszny posiłek za 1 zł oraz darmowe napoje?
 • WYSTARCZY, ŻE :

 • posiadasz uprawnienia UDT na wózki widłowe,
 • masz za sobą pierwsze doświadczenie w pracy na adekwatnym stanowisku,
 • jesteś dyspozycyjny / a do pracy 3-zmianowej.
 • APLIKUJ...

  i rozpocznij z Nami współpracę.

  Zajmij się obsługą wózków widłowych w magazynie wysokiego składowania.

  DODATKOWE INFORMACJE

  Zainteresowała Cię oferta?

  Aplikuj , a zaprosimy Cię na krótkie spotkanie.

  Chętnie Cię poznamy i przedstawimy warunki pracy, po czym podejmiesz decyzję, czy zostaniesz z Nami na dłużej.

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ".

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku