Pracownik ds zaopatrzenia
Fanex
Błonie, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl
  • Zadania : - przygotowanie zamówień i obsługa dostaw; - nadzór nad procesem reklamacyjnym; - nadzór nad dokumentacją jakościową;
  • otwartość i współpraca z pozostałymi działami. Oczekiwania : - wykształcenie minimum średnie; - znajomość języka angielskiego w zakresie komunikatywnym (przygotowania zamówień, obsługa dostaw);
  • bardzo dobra organizacja pracy; - obsługa programów MS Office, - doświadczenie w dziale zakupów - mile widziane. Oferujemy : Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Dofinansowanie do dojazdów; Pakiet socjalny, pakiety opieki medycznej; Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Aplikuj