Konstruktor maszyn
HR SIGMA Sp. z o.o.
Bielsko-Biała, śląskie
2 d. temu
source : FACHPRACA
  • Oferta KONS / ŻS / 11 / 2021 #H4link main font-family : "Open Sans"; padding-bottom : 15px; border-radius : 5px; width : 100%;
  • max-width : 900px; display : flex; flex-direction : column; margin : 0 auto; font-size : 16px; line-height : 1.3em; margin-bottom : 5px;
  • color : #000; position : relative; .H4link blok display : flex; flex-direction : column; .H4link alone text font-size : 12px;
  • color : rgba(0, 0, 0, 0.70); margin : 0px; text-align : center; .H4link title font-size : 24px; font-weight : 700; color : #6CBF57;
  • padding : 0; padding-bottom : 7px; margin : 0; text-align : center; line-height : 1.3; .H4link region margin : 0 0 54px 0;
  • font-size : 16px; color : rgba(0, 0, 0, 0.85); text-align : center; .logo-at-the-top padding : 0; margin-top : 20px; display : flex;
  • justify-content : center; align-items : center; .logo-at-the-top img max-width : 297px; max-height : 115px; .H4link offer margin : 0 0 15px;
  • text-align : center; .H4link list padding : 0 0 20px; margin : 0 auto; width : 100%; max-width : 720px; display : flex; flex-direction : column;
  • H4link list p margin : 0 .H4link list : last-of-type margin-bottom : 70px; .H4link list ol padding : 20px 0 0 20px; margin : 0;
  • H4link list ul list-style : none; padding : 20px 0 0 15px; margin : 0; .H4link list ul li : : before content : " 2022";
  • position : absolute; color : rgba(108, 191, 87, 0.35); font-weight : bold; display : inline-block; font-size : 25px; margin-left : -16px;
  • H4link list ul li position : relative; .H4link description max-width : 720px; margin : 12px auto 35px; font-size : 14px;
  • H4link description p margin : 0; .H4link container display : flex; justify-content : center; .H4link aplikuj display : flex;
  • justify-content : center; align-items : center; background-color : rgb(108, 191, 87); width : 200px; height : 37px; border : none;
  • border-radius : 4px; box-shadow : 0px 3px 1px -2px rgba(0,0,0,0.2); margin : 30px 0 52px; cursor : pointer; text-decoration : none;
  • color : white; font-weight : 600; media (max-width : 480px) .H4link list padding : 0 20px 10px; width : calc(100% - 40px);
  • green-offer max-width : 281px; text-align : left; padding-left : 20px; .H4link description margin : 12px 20px 35px; .H4link description p margin : 0;
  • H4link alone text margin-top : 0; .H4link offer margin : 50px 20px 20px; .H4link aplikuj margin : 27px 50px 73px; position : initial;
  • HR SIGMA to agencja zatrudnienia, która współpracuje ze znanymi, renomowanymi firmami głównie na terenie śląska. Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący.

    Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio w firmie, dla której poszukujemy pracownika. HR SIGMA obecnie poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko :

    Numer referencyjny : KONS / ŻS / 11 / 2021

    Miejsce pracy : Bielsko-Biała

    Zakres obowiązków :

  • Projektowanie maszyn i linii produkcyjnych dla branży automotive,
  • Nadzorowanie projektu na etapie realizacji,
  • Praca nad ciągłym udoskonalaniem produktów firmowych,
  • Opracowanie dokumentacji techniczno - ruchowej.
  • Przygotowywanie dokumentacji maszyn i urządzeń.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów mechanicznych (mile widziane - Budowa Maszyn),
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Bardzo dobra znajomość programów CAD (2D+3D),
  • Prawo jazdy kat B.,
  • Odpowiedzialność, kreatywność i dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego- mile widziana,
  • Doświadczenie w zakresie projektowania maszyn i urządzeń - mile widziane.
  • Firma oferuje :

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę stacjonarną od 7-15tej,
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach z branży automotive (samochody elektryczne, hybrydowe),
  • Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

    Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy : praca hrsigma.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska!

    Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

    Klauzula RODO

    W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO) "