OPERATOR GIĘTARKI CNC
AFZ Group Sp.z o.o.
Gdańsk, Pomorskie
7 d. temu

AFZ Group Sp. z o.o. to certyfikowana agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących Agencję zatrudnienia pod numerem 15715.

Jesteśmy dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie optymalizacji procesów rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty w Polsce i zagranicą.

Dajemy naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Oferujemy prace sezonowe i na dłuższy okres w różnych branżach gospodarki.

OPERATOR GIĘTARKI CNC Miejsce pracy : Niemcy / Gildehaus Nr. Ref. : PROD.NL.069 Zakres obowiązków :

  • Praca na hali przy obsłudze giętarki i prasy,
  • Programowanie, ustawianie i obsługa giętarki, prasy zgodnie z wymogami,
  • Dobór materiału, tworzywa i narzędzi wykorzystywanych do obróbki,
  • Pomiar komponentów przy użyciu narzędzi pomiarowych,
  • Czytanie rysunku technicznego,
  • Bieżąca i końcowa kontrola procesu produkcyjnego i wykonanego elementu. Wymagania :
  • Min 3 lata doświadczenia w obsłudze giętarki np. Trumpf, Safan, Darley,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobry stan zdrowia,
  • Gotowość do pracy w dłuższym okresie czasu,
  • Dokładność i zaangażowanie,
  • Zmysł techniczny i dobra organizacja pracy Oferujemy :
  • Kontrakt z pracodawca zagranicznym,
  • Zakwaterowanie w Gildehaus na koszt pracodawcy,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Stawka netto € 12,00 / za godzinę dla osoby powyżej 22lat.
  • Wypłaty raz w miesiącu,
  • Wsparcie polskiego koordynatora,
  • Pomoc w organizacji wyjazdu Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim i angielskim w tytule maila podając Nr.
  • ref. Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AFZ Group Sp. z o.o., Al.

    Grunwaldzka 82 / 3 / 314, 80-244 Gdańsk dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych. Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych