Dyrektor Techniczny + IT - Rozproszony Portfel Nieruchomości
Michael Page
Katowice
2 d. temu
source : infoPraca

Osoba na tym Stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie portfelem nieruchomości od strony technicznej, najmu i IT

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, który posiada portfel rozproszonych nieruchomości szukamy osoby, która pomoże zarządzić aktywami z pozycji Dyrektora Technicznego.

Jest to nowo tworzone stanowisko, które będzie raportowało bezpośrednio do Wice Prezesa Zarządu odpowiedzialnego za finanse.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie całokształtu spraw związanych z zarządzaniem nieruchomościami, w tym zapewnienie mediów itp
  • Prowadzenie spraw związanych z wyceną, pozyskaniem, najmem lub sprzedażą i zwrotem nieruchomości
  • Realizacja całokształtu zadań związanych z gospodarką samochodową
  • Nadzór nad całością spraw związanych z prowadzonymi inwestycjami i pracami remontowymi
  • Prowadzenie projektów teleinformatycznych, oraz współpraca przy wdrażaniu systemów
  • Nadzorowanie kwestii związanych z IT - dobór sprzętu, usług i systemów teleinformatycznych
  • Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym portfelem nieruchomości
  • Znajomości podstaw prawa budowlanego
  • Znajomość obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń
  • Umiejętność kierowania zespołem technicznym oraz prowadzenia spraw administracyjnych zgodnie z procedurami
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zarządzanie strategiczne podległymi działami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do zdobytego doświadczenia
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Zgłoś tę pracę