Pracownik magazynowy - 20 wolnych miejsc - 2 zmiany !
Adecco Poland Sp. z o.o.
Bytom
1 d. temu
source : infoPraca

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w firmie produkującej sprzęt medyczny,
  • Pracę do końca stycznie w Gliwicach, a od początku lutego w Zabrzu na strefie ekonomicznej (nowa hala),
  • 1 umowa - miesięczna - umowa zlecenie,
  • Po miesiącu próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę - poszukujemy pracowników do stałej współpracy!
  • Pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany (05 : 00-13 : 00 oraz 13 : 30-21 : 30)
  • Stawkę godzinową : 18 zł brutto / h
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB : program zniżek u wybranych partnerów
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie
  • Zadania na stanowisku

  • Rozładunek i załadunek towarów,
  • Obsługa urządzeń magazynowych ( zgodnie z posiadanymi uprawnieniami),
  • Przyjęcie, sprawdzanie i rozmieszczanie towaru na magazynie,
  • Kompletacja zamówień,
  • Odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru,
  • Dbanie o porządek oraz o urządzenia na stanowisku pracy,
  • Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ.,
  • Udział w inwentaryzacjach,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • Wykonywanie poleceń przełożonego związanych z zajmowanym stanowiskiem,
  • Regularne uzupełnianie ewidencji czasu pracy.
  • Od kandydata oczekujemy :

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmian,
  • Chęci nawiązania długotrwałej współpracy,
  • Mile widziane osoby z uprawnieniami - nie wymagamy,
  • Dogodny dojazd do miejsca pracy.
  • Umiejętności liczenia i czytania ze zrozumieniem
  • Minimalne doświadczenie w pracy na magazynie.
  • Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta pracy -APLIKUJ, a my skontaktujemy się z Tobą!

    Numer referencyjny : ZS / 12 / 2020 / KTW / JK