Opieka dzieci 1-3 i opieka nad starszymi osobami .......
Przeds.Społ.ŚMA
Żyrardów, Mazowieckie
‎11 godz. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy Opiekunki do pracy przy dzieciach w żłobku oraz osoby do opieki nad starszymi, nepełnosprawnymi naszymi podopiecznymi.

 • Przyjmiemy na stanowisko osoby do dzieci mające uprawnienia pielęgniarki, poloznej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, pedagoga opiekuńczo-
 • wychowawczego, pedagoga społeczno-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji, terapeutę pedagogicznego, ukończone studia : wczesne wspomaganie rozwoju, wspomaganie rozwoju dzieci w ramach pomocy psychologiczno-

  pedagogicznej w żlobkach, przedszkolach, edukacji prorozwojowej, pedagogiki małego dziecka , psychologi dziecięcej, psychologii wspierania i rozwoju kształcenia , psychologii wychowawczej.

  Chętnie przyjmiemy osoby z niepełnosprawnością, ale nie jest to naczelny warunek;-)Zatrudnione osoby moga prace podjąc już w kwietniu 2019, jednak w przypadku opiekunek w żłobku będa do czasu tj 01 wrzesnia 2019 wdrażane do prac wszystkich w żłobku w starej jak i nowej siedzibie.

  Zapraszamy, prosimy o kontakt głównie telefoniczny lub przez Lento-oddzwonimy.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku