SPAWACZ TIG/WIG wysoka podstawa + dieta, opłacone mieszkanie
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Zgorzelec, Dolnośląskie
31 d. temu
source : Lento.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 21-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : SPAWACZ TIG / WIG kraj : Niemcy Wysoka podstawa, do tego dieta i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na niemieckiej umowie o pracę -

brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę. Zakres obowiązków : spawanie metodą WIG, fachowe przygotowanie materiałów do spawania, Wymagania : doświadczenie w zawodzie spawacza, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), ważne uprawnienia spawalnicze (mile widziane).

Oferujemy : 1. Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. 2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji. 3. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

4. Płatne urlopy i premie świąteczne. 5. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika. 6. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie. 8. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze. 9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).

10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec. ... oraz wiele więcej. Zainteresowany ?

Wyślij CV na adres : lub dzwoń pod numery tel. : +48 713666081 Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci. Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku