sekretarka medyczna
Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie zatrudni sekretarkę medyczną / sekretarza medycznego Główne zadania : obsługa administracyjna Kliniki, wspomaganie pracy Kliniki poprzez zapewnienie sprawnego przebiegu informacji oraz wspieranie pracy kierownictwa Kliniki w czynnościach administracyjnych, a także zapewnienie efektywnej komunikacji wewnętrznej.

Od kandydatów oczekujemy : wykształcenia średniego lub wyższego, bardzo dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie Microsoft Office (Word, Excel) oraz obsługi Internetu, Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładach opieki zdrowotnej. Oferujemy : stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy, przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV na adres e-mail. Odpowiadamy tylko wybranym kandydatom. Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli : Informuję, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych i dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, ul.

Wołoska 137 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku