Kompletacja zamówień | od zaraz | Niemcy 10,5-15eu
Ewlit Sp. z o.o. Sp. K.
Poznan, PL
‎11 godz. temu
source : Europa.jobs

Praca na stanowisku Order Picker (osoba kompletująca zamówienia) lub przy sortowaniu produktów Praca w Niemczech w różnych lokalizacjach (Hamm, Donaueschingen, Malchow, Potsdam), różne magazyny : -Hurtownia napojów (mleko, alkohol, herbata, dżemy) -Sklep spożywczy - owoce, warzywa, artykuły chłodnicze, produkty spożywcze w tym żywność -Magazyn zimny (4-6 stopni), gdzie przechowywane są owoce, warzywa i produkty mleczne.

 • Magazyn suchy - wszystkie inne produkty spożywcze, które nie muszą znajdować się w lodówce.Osoby kompletujące zamówienia pracują z EPT i scrannerami również z komendami głosowymi (numery poleceń 1-100 po niemiecku) oraz w razie potrzeby z prostym wózkiem widłowym (stojącym).
 • Różne wagi produkcyjne, zależne od miejsca pracy, maksymalnie do 10-15kg. Warunki : -Praca na stałe w oparciu o niemiecką umowę o pracę;
 • Wymiar pracy : 150h-220h / m-c -Stawka od 10,45 do 15Eur / h brutto; dodatkowo płatne nadgodziny;-premie i dodatki-Termin rozpoczęcia pracy : od zaraz;
 • Zakwaterowanie gwarantowane przez pracodawcę, koszty mieszkania max 220Euro / m-c. Domki, mieszkania z częściami wspólnymi : salon, kuchnia, łazienka.
 • Zazwyczaj po 2 osoby w pokoju. -Praca 1, 2 lub 3 zmianowa -Osoby z własnym samochodem mogący wozić innych pracowników otrzymają extra bonus do 150Euro.

  Wymagania : -Podstawowa znajomość języka angielskiego (zależnie od wybranego miejsca pracy) oraz umiejętność liczenia od 1 do 100 po niemiecku mile widziane

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku