Asystent/ka Dyrektora Finansowego
EPCM Executive Search
Warszawa, Polska
4 d. temu

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma działająca w branży Real Estate. Poszukujemy nowej osoby na stanowisko Asystenta / ki Dyrektora Finansowego.

Miejsce pracy to Centrum Warszawy, zadania koncentrują się na organizacji kalendarza, spotkań, zarządzania dokumentacją, kontaktami z Klientami i innymi działami firmy.

Poszukujemy osób doświadczonych w pracy na podobnym stanowisku, które szukają stabilnej i długofalowej pracy w środowisku międzynarodowym w dużej międzynarodowej firmie.

Zadania :

  • Bieżące wsparcie dyrektora w sprawach administracyjno - organizacyjnych
  • Organizacja spotkań wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań
  • Przygotowywanie notatek, prezentacji, raportów, sprawozdań
  • Redagowanie tekstów
  • Obsługa korespondencji
  • Organizacja wyjazdów służbowych
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe (Finanse, Rachunkowość, Inwestycje i Nieruchomości)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny (przełożony jest osobą anglojęzyczną)
  • Sumienność i dokładność w działaniu
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Otwartość, komunikatywność, odpowiedzialność
  • Oferujemy :

  • Umowa o pracę lub B2B (do wyboru)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + opieka medyczna + Multisport + Ubezpieczenie
  • Przyjazne warunki pracy w międzynarodowej organizacji
  • Zgłoś tę pracę