Spawacz MIG/MAG wysokie zarobki [p/k 2019] - Paryż, Francja
IPF 2 Sp. z o.o.
Warsaw, Poland
1 d. temu
source : europa.jobs

Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji.

IPF Group jest liderem wśród firm zatrudniających spawaczy na terenie Francji. Nasza firma od 10 lat specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych.

Aktualnie poszukujemy pracowników do kilkunastu firm produkcyjnych w całej Francji. Obecnie dla naszych Klientów z Francji poszukujemy spawaczy MIG-

MAG z różnym doświadczeniem zawodowym (od osób po kursach po osoby z wieloletnim doświadczeniem) zainteresowanych ciekawą pracą, również na dłuższy okres czasu.

Oczekujemy : - doświadczenia w spawaniu metodą MIG-MAG - mile widziane osoby z umiejętnością spawania TIG - pracowników samodzielnych i dyspozycyjnych do podjęcia pracy.

 • gotowość do wyjazdu za granicę -mile widziane certyfikaty spawalnicze -nie wymagamy znajomości języków obcychOferujemy : Oferujemy -
 • francuską umową o pracę z pełnym ubezpieczeniem - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji - pracę dla osób z różnym doświadczeniem w kilkunastu lokalizacjach w całej Francji w różnych branżach -

  prawo do wszystkich benefitów związanych z zatrudnieniem na francuskiej umowie (dodatki na dzieci, ubezpieczenie, prawo do francuskiego zasiłku itp.

  różne długości kontraktów - pomoc koordynatora, organizację transportu i zakwaterowanie na terenie Francji.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku