Diagnosta Laboratoryjny/Technik Preparatyki Histopatologicznej ALAB plus
ALAB laboratoria Sp z o.o.
Warszawa, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Grupę ALAB tworzą spółki zajmujące się diagnostyką medyczną skupione wokół spółki ALAB Laboratoria. Grupa jest częścią ogólnoeuropejskiej sieci laboratoriów skoncentrowanych wokół laboratorium Limbach z główną siedzibą w Heidelbergu (Niemcy).

Doświadczenia wypracowane przez lata w innych krajach są wdrażane w życie w Polsce przez grupę ALAB służąc rozwojowi nowoczesnej diagnostyki z korzyścią dla pacjentów i lekarzy.

Główna Pracownia Patomorfologii firmy ALAB Plus mieści się w Warszawie przy ul. Stępińskiej 22 / 30 i jest jedną z największych i najnowocześniejszych Pracowni Patomorfologii w Polsce.

Badania realizowane są w oparciu o zespół doświadczonych techników laboratoryjnych, diagnostów i lekarzy specjalistów patomorfologów, którzy doświadczenie zawodowe zdobywali w wiodących ośrodkach akademickich i onkologicznych w kraju i za granicą.

Opis stanowiska :

  • Wstępne przygotowanie materiału tkankowego do badania mikroskopowego
  • Wykonywanie preparatyki i opracowanie materiału tkankowego
  • Wstępna ocena jakości pobranego materiału tkankowego
  • Sprawdzanie zgodności danych osobowych pacjenta z danymi na skierowaniu
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe kierunek biologia lub biotechnologia lub analityka medyczna lub 5-letnie doświadczenie na stanowisku Technik Preparatyki Histopatologicznej
  • Mile widziane prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego
  • Znajomość podstaw dotyczących aspektów technicznych patomorfologii
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Punktualność i odpowiedzialność
  • Skrupulatność
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu i pracy w zespole
  • Inicjatywa w działaniu
  • W zamian za zaangażowanie i pracę możemy zaoferować :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość indywidualnego rozwoju w renomowanej i stabilnej firmie
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania doświadczenia
  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • Dla aktywnych poza pracą dofinansowanie do karty Multi Sport
  • Zgłoś tę pracę