Specjalista ds. Wsparcia Eksportu
Black Red White S.A.
Biłgoraj, lubelskie, Polska
5 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Biłgoraj

Twój zakres obowiązków

  • Analiza danych sprzedaży, budowanie i zarządzanie bazami danych dla departamentu eksportu
  • Współpraca z klientami e-commerce w zakresie sprzedaży produktów, analizy danych, selekcji produktów, wymiany danych
  • Opracowywanie prognoz sprzedaży
  • Analiza i kalkulacja cenników eksportowych
  • Przygotowywanie ofert i wycen dla klientów eksportowych w j. polskim i niemieckim
  • Opracowanie ofert promocyjnych w j. polskim i niemieckim
  • Tłumaczenia materiałów handlowych na j. niemiecki
  • Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie
  • W stopniu komunikatywnym posługujesz się językiem niemieckim w mowie oraz piśmie- warunek konieczny
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office- w szczególności program Excel na poziomie średnio zaawansowanym i sprawnie obsługujesz komputer (znajomość SQL będzie dodatkowym atutem)
  • Jesteś zorganizowany i potrafisz pracować pod presją czasu
  • Posiadasz doświadczenie na rynku e-commerce (dodatkowy atut)
  • Potrafisz być samodzielny, sumienny i terminowy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży meblowej.
  • To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy
  • Dofinansowanie wypoczynku urlopowego
  • Świadczenie pieniężne na święta
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Ubezpieczenie grupowe PZU na atrakcyjnych warunkach
  • Preferencyjne ceny pakietów sportowych Medicover Sport
  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami
  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, niekwestionowanym liderze branży.
  • Branża meblowa dynamicznie się rozwija, tak aby spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających i świadomych klientów.
  • Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i poznanie ludzi, którzy lubią swoją pracę, to nie pozwól byśmy Ciebie przeoczyli! Cieszymy się, że to właśnie Ty czytasz ogłoszenie aplikuj w łatwy i szybki sposób.

    Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Black Red White S.A.

    Dom, to nie tylko budynek i meble, ale przede wszystkim mieszkający w nim ludzie. W Black Red White dbamy o to, by dostarczać naszym klientom meble najwyższej jakości.

    Chcemy, by czerpali radość z przebywania we wnętrzach, w których są nasze produkty. Dlatego też zatrudniamy pracowników mających pasję i zaangażowanie.

    Dzięki wspaniałemu i zgranemu zespołowi, udaje nam się projektować i produkować piękne meble, które trafią do domów w całej Polsce.

    Wspólnie mierzymy się z wyzwaniami, czerpiemy od siebie inspirację i realizujemy zadania. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju, to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią Black Red White.