Manager/ Kierownik
Grzemi
Poznań, Wielkopolskie
7 d. temu

Poszukujemy kandydatki / kandydata na stanowisko : Manager Miejsce pracy : Restauracja Idealną kandydatką będzie osoba posiadająca doświadczenie w branży gastronomicznej.

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie samodzielne prowadzenie restauracji, kontrola stanów magazynowych, wprowadzanie faktur zakupowych i inwentaryzacji, realizowanie budżetu i kontrolowanie kosztów w celu optymalizacji zysku w powierzonych obszarach, nadzorowanie pracy podległych pracowników, budowanie pozytywnych relacji z klientem, reklama, organizacja cateringu zewnętrznego, dbanie o miłą atmosferę, wystrój, klimat i estetykę restauracji.

 • Praca od zaraz. Wymagania : - dyspozycyjność - kultura osobista; - uczciwość; - rzetelność; - sumienność; - łatwość nawiązywania kontaktów;
 • umiejętność pracy w grupie; - książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych. Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie -
 • umowa o pracę - przyjazną atmosferę w energicznym zespole - stałą pracę w stabilnej firmie ze znaczącą pozycją na rynku W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie : Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami) .

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku