kierownik utrzymania ruchu
Maced sp. z o.o.
Koszalin, Zachodniopomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Łączymy to co najlepsze : Technologia i doświadczenie oraz wiedza i miłość do czworonogów. Najlepsze połączenie. Maced sp.

z o.o. największy polski producent przysmaków dla zwierząt do swojego zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Polanowie k / Koszalina poszukuje kandydatów / ek na stanowisko : Kierownik działu utrzymania ruchu Miejsce pracy : Polanów Główny zakres obowiązków na stanowisku szefa działu utrzymania ruchu : - zabezpieczenie niezawodności maszyn, urządzeń i wyposażenia technicznego fabryki - nadzór nad dokumentacją UDT - zapewnienie kompletności dokumentacji technicznej, certyfikatów i wymagań techniczno-prawnych urządzeń - identyfikacja i ocena potrzeb modernizacyjnych oraz ich realizacja - zarządzanie budżetem działu technicznego w ramach przyjętych planów oraz współtworzenie budżetu inwestycyjnego - organizowanie pracy i rozliczanie z zadań podległego 5-cio osobowego zespołu pracowników działu utrzymania ruchu Od kandydatów oczekujemy : - doświadczenia na stanowisku kierowniczym / liderskim - znajomość zagadnień technicznych w obszarze utrzymania ruchu - umiejętność czytania dokumentacji technicznej - umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów - umiejętność planowania i organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu - uprawnienia elektroenergetyczne w zakresie dozoru i eksploatacji Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę lub kontraktu - niezbędne narzędzia pracy - wynagrodzenie podstawowe, system premiowania oraz premie uznaniowe - dużą samodzielność, możliwość wprowadzenia własnych pomysłów i rozwiązań - możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla pracownika oraz członków rodziny - elastyczne godziny pracy Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Maced sp.

z o.o. z siedzibą w Polanowie przy ul. Bobolicka 18 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.

j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Maced sp. z o.o. z siedzibą w Polanowie przy ul. Bobolicka 18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku