Pracownik Produkcji
EXALUS TR7 Sp. z o.o. Sp. k.
Gołuchów, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma Exalus TR7 sp. z o.o. sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko : Pracownik Produkcji Miejsce zatrudnienia : Kuchary, pleszewski, Wielkopolskie ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - Realizacja procesu produkcyjnego, - Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej, - Wykonywanie czynności kontrolnych w ramach obsługiwanego stanowiska, - Utrzymywanie we właściwym stanie technicznym i sanitarnym powierzonych środków.

WYMAGANIA : - Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków, - Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem, - Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY : - Umowę o pracę na dobrych warunkach w prężnie rozwijającej się firmie, - Satysfakcjonującą i pełną wyzwań pracę, - Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, - Dofinansowanie do karty Multisport, - Udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Informujemy, że zastrzegamy prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.

1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku