Młodszy Konsultant ds. marketingu, ciekawe projekty, wysokie
Poleko-group
Kraków, Małopolskie
4 d. temu
 • Chcesz rozwijać bądź zdobyć doświadczenie w branży marketingowej ? - Czujesz potrzebę robienia czegoś ważnego i dobrego ?
 • Chcesz monitorować wyniki swojej pracy i personalny progres ? - Lubisz nowe wyzwania i ambitne projekty? Spróbuj u nas! Jesteśmy firmą marketingową o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.
 • Nasz zespół ciągle się rozwija i powiększa, obecnie otwieramy nowe biuro w Centrum Krakowa Szukamy ludzi takich jak my : otwartych, ambitnych, dla których satysfakcja Klienta równoważna jest z własną.

  Pragniemy osiągać tylko najlepsze wyniki i bić własne rekordy. Twoje Zadania : - budowanie bazy klientów - kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy -

  prowadzenie akcji promocyjnych i rekrutacyjnych, - bieżący kontakt z otoczeniem. Nasze Wymagania : - komunikatywność, - gotowość podjęcia pracy od zaraz, -

  zaangażowanie, - wykształcenie min. średnie Oferujemy : - pracę w młodym, dynamicznym zespole, - możliwość sprawdzenia się na stanowisku, pozyskania nowych kwalifikacji, -

  możliwość realizacji własnych pomysłów, - pomoc w realizacji zadań, wsparcie merytoryczne, - zadowalające wynagrodzenie.

  Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą za pośrednictwem portalu Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku