Specjalista ds. Raportowania i Analiz Szkodowych
Link4
Warszawa
19 d. temu

Nazwa stanowiska nie determinuje płci kandydata

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA TO :

  • przygotowywanie raportów i dashboardów dla Pionu Szkód
  • przygotowywanie prezentacji wyników finansowych, operacyjnych i jakościowych Pionu Szkód
  • rozwój i doskonalenie narzędzi raportowych
  • współpraca z innymi departamentami w zakresie analizy danych
  • rekomendowanie rozwiązań na podstawie analiz wyników
  • OCZEKUJEMY OD CIEBIE :

  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel ora Power Point (znajomość Accessa mile widziana)
  • mile widziane będzie doświadczenie w branży ubezpieczeń
  • chęci rozwoju w obszarze analizy danych
  • dokładności oraz dbałości o detale
  • orientacji na cel, komunikatywności, otwartość w poszukiwaniu rozwiązań, kreatywności
  • samodzielność w działaniu oraz inicjatywy
  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz dobrej organizacji pracy własnej
  • MY ZAPEWNIMY CI :

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • świadczenia dodatkowe : opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz naszych pracowników, programy dla rodziny
  • szkolenia : przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł / a komfortowo rozpocząć samodzielną pracę
  • Aplikuj