pracownik działu jakości
Zakład Produkcyjny "Łukosz"
Czerwionka-Leszczyny, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Polskie Mięso i Wędliny Łukosz Sp.z o.o zajmującej się produkcją i przetwórstwem mięsa drobiowego poszukujemy ciekawych, pełnych pasji osób do naszego zespołu na stanowisko : Specjalista ds.

Kontroli Jakości Miejsce Pracy : Zakład Produkcyjny Czerwionka-Leszczyny Zadania : - sprawowanie jakości nad kontrolą surowców i wyrobów gotowych - ocena wyrobów gotowych - szkolenia pracowników w zakresie HACCP / GMP / GHP - tworzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową - nadzór nad jakością surowców oraz materiałów opakowaniowych Idealny kandydat :

 • wykształcenie wyższe kierunkowe,
 • mile widziana znajomość branży spożywczej
 • doświadczenie w dziale jakości lub w dziale kontroli produkcji
 • znajomość systemów jakości, mile widziana znajomość standardów BRC / IFS
 • samodzielność i dobra organizacja pracy
 • sumienność w wykonywaniu zadań
 • znajomość języka angielskiego komunikatywny
 • znajomość pakietu MS Office Oferujemy : - stabilne zatrudnienie na umowę o pracę - pracę w młodym zespole - możliwość zdobywania doświadczenia - nowe wyzwania zawodowe - praca w systemie zmianowym Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.
 • Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Aplikacje prosimy przesyłać na adres : lub osobiście w siedzibie firmy ul. Armii Krajowej 53 C Czerwionka-Leszczyny

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku