Psycholog/Trener/WARSZAWA + okolice
Centrum Profilaktyki Uzależnień
Warszawa, Mazowieckie
‎6 godz. temu
source : Lento.pl

Centrum Profilaktyki Uzależnień poszukuje na terenie województwa Mazowieckiego (szczególnie w okolicach Warszawy) psychologów / trenerów, do których należałoby prowadzenie w różnych częściach omawianego województwa : - warsztatów profilaktycznych dla uczniów, - szkoleń dla nauczycieli, - wywiadówek profilaktycznych dla rodziców.

Tematyka zajęć : - profilaktyka uzależnień i zachowań agresywnych, - dopalacze, - cyberbullying, - asertywność, a także komunikacja interpersonalna i inne.

Wymagamy doświadczenia w prowadzeniu tego typu zajęć oraz mobilności. Działalność gospodarcza będzie dodatkowym atutem. Prosimy o przesyłanie CV (oraz referencji lub informacji na temat doświadczenia w przeprowadzaniu tego typu zajęć).

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV z klauzulą dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku