Magazynier - wynagrodzenie do 3 550 zł brutto - bez UDT
KS Service sp. z o.o.
Błonie, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowiskuo magazynier.

JEŚLI POSIADASZ :

uprawnienia na wózki widłowe ( nie muszą być z UDT ) - to jesteś Kandydatem, którego szukamy. Fajnie, jeśli dodatkowo masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i potrafisz obsługiwać skaner.

PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ :

 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • wynagrodzenie miesięczne 3550 zł brutto (podstawa + premia)
 • nawet do 200 zł dodatku za pracę w nocy
 • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym
 • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
 • dla chętnych możliwe dodatkowo płatne nadgodziny
 • szansa na zdobycia cennego doświadczenia
 • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia u naszego Klienta
 • wsparcie konsultanta personalnego i przejrzyste zasady współpracy
 • TWOIMI ZADANIAMI BĘDĄ :

  przeładunki towaruna magazynie i obsługa skanera.

  DODATKOWE INFORMACJE

  Już teraz wyślij swoje CV !

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

  z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku