Pomocnik lakiernika
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Bydgoszcz, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru : 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą.

Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.

Zadania :

  • Przygotowanie elementów do lakierowania,
  • Czyszczenie, szlifowanie, zabezpieczanie, oklejanie,
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Nasze oczekiwania :

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
  • Mile widziane doświadczenie w pracach na produkcyjnych
  • Oferujemy :

  • Praca w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22), od poniedziałku do piątku,
  • Stawka godzinowa 17 zł brutto,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie
  • Zgłoś tę pracę