Pomocnik magazyniera
Wipasz S.A.
Mława, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Wipasz S.A. od 25 lat specjalizuje się we wdrażaniu najnowocześniejszych technologii produkcji dla polskiego przemysłu spożywczego w branży paszowej i drobiarskiej.

Czując się odpowiedzialnym za zdrowe i bezpieczne żywienie ludzi, chcemy, żeby nasi konsumenci kupowali żywność z pełną świadomością i przekonaniem dobrego wyboru.

Sukcesy jakie odnosi nasza Firma zawdzięczamy pracownikom o otwartych umysłach, chłonnych najnowocześniejszych rozwiązań, którzy identyfikując się z wizją Zakładu poprzez sumienne i innowacyjne wykonywanie swoich obowiązków, przyczyniają się do jego rozwoju.

Poszukujemy zmotywowanych kandydatów do podjęcia pracy jako : Pomocnik Magazyniera Do obowiązków należeć będzie m.in. :

 • Przygotowywanie towarów do wysyłki zgodnie z zamówieniem klienta
 • Wydawanie towarów zgodnie z zasadą FIFO
 • Utrzymywanie czystości w magazynie
 • Przestrzeganie terminów przechowywania Profil kandydata :
 • zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi wózków jezdniowych- (zakończenie egzaminem UDT)- mile widziane
 • Motywacja i zaangażowanie do pracy wierzymy, że człowiek to inwestycja, dlatego chcemy współpracować i rozwijać się z Tobą jak najdłużej
 • Gotowość do podjęcia pracy 3 zmianowej
 • Doświadczenie będzie dodatkowym atutem ,
 • Umiejętność pracy w zespole,
 • Dobra organizacja pracy, uczciwość, dokładność, Naszym kandydatom oferujemy :
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie;
 • solidne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy powiększająca wynagrodzenie zasadnicze;
 • pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, program sportowy FitProfit, grupowe ubezpieczenie);
 • spotkania integracyjne, organizujemy Pikniki Rodzinne;
 • szkolenia i rozwój;
 • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy;
 • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych; Dołącz do nas i przekonaj się, że współpraca z Wipasz oznacza stabilność i ciągły rozwój! Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w formie elektronicznej .
 • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn, w celu realizacji procesu rekrutacji.

  Jeżeli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie o poniższej treści : Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

  Informujemy, że : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn.

  Z administratorem można się skontaktować drogą elektroniczną lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane kontaktowe : Inspektor ochrony danych osobowych iod(at)wipasz.

  pl 2) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej zgody - w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji, 3) przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj.

  Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, 4) podanie przez Pana / Panią danych osobowych jest dobrowolne, 5) dane udostępnione przez Panią / Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim.

  Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa, 6) dane udostępnione przez Panią / Pana nie będą podlegały profilowaniu, 7) administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, z tym zastrzeżeniem, że w celu korzystania przez administratora z systemu informatycznego lub usług eRecruiter, zarządca lub właściciel tego systemu w imieniu administratora może wyłącznie w zakresie i na potrzeby modyfikacji (usprawnienia), lub utrzymania, lub naprawy błędów systemu informatycznego lub usług eRecruiter przetwarzać Dane Osobowe na obszarze EOG oraz może przekazywać Dane Osobowe do Państw Trzecich, 8) Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 miesiąca od czasu zakończenia rekrutacji lub w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej zgody - przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku