Specjalista do spraw logistyki
PG TEL Sp. z o. o.
Halinów, Mazowieckie
‎9 godz. temu
source : Lento.pl

Firma z branży telekomunikacyjnej z siedzibą w Hipolitowie k. Warszawy poszukuje osoby na stanowisko Specjalista do spraw logistyki Od kandydatów oczekujemy : - wyższego wykształcenia, - bardzo dobrej znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego, - biegłej obsługi komputera, - doświadczenia w pracy w dziale zamówień, ew.

magazynie, - znajomości systemów magazynowo sprzedażowych, - samodzielności i zorientowania na wyniki, - mile widziane doświadczenie w pracy w branży telekomunikacyjnej.

Do osoby zatrudnionej na w / w stanowisku należeć będzie : - organizacja i prowadzenie magazynu handlowego, - kompleksowa systemowa realizacja projektów (od przyjęcia zamówienia po wystawienie faktury sprzedaży), - współpraca z klientami oraz partnerami handlowymi, - wsparcie dla Działu Sprzedaży przy opracowywaniu ofert handlowych.

Oferujemy : - odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole, - wszystkie niezbędne narzędzia do efektywnego wykonywania powierzonej pracy, - możliwość doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, - zarobki adekwatne do kwalifikacji, zaangażowania i efektów pracy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku