Sprzedawca w Salonie Gatta - Magnolia Wrocław
Gatta
Wrocław
‎14 godz. temu

Opis stanowiska :

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie : obsługa Klienta,sprzedaż produktów Gatta,przygotowywanie dokumentów,zamawianie i przyjmowanie towaru,identyfikację z marką oraz aktywne jej promowanie.

Oczekujemy :

doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,zorientowania na sprzedaż i obsługę klientów,umiejętności obsługi komputera i kasy fiskalnej,znajomości technik sprzedaży,komunikatywności oraz łatwości w przyswajaniu wiedzy,wysokiej kultury osobistej,dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym,znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy :

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkuumowę zleceniejasny system wynagradzania uzależniony od osiąganych wyników,atrakcyjne zniżki pracownicze,konkursy sprzedażowe,przyjazną atmosferę,pakiet szkoleń.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku