PRACOWNIK PAKOWANIA
ZAKŁAD PRODUKCJI JEDLIŃSK
Jedlińsk, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

ZAKŁAD PRODUKCJI JEDLIŃSK Duży, nowoczesny Zakład Produkcyjny zlokalizowany w Jedlińsku poszukuje osób na stanowisko : PRACOWNIK PAKOWANIA Miejsce pracy : Jedlińsk, ul.

Ogrodowa 45 Jako PRACOWNIK PRODUKCJI-PAKOWANIA będziesz odpowiedzialny m.in. za pakowanie, etykietowanie, oklejanie produktów.

Oferujemy Ci : - pracę na pełen etat w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie - przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy - pracę w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne i linie produkcyjne - niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy - możliwość udziału w szkoleniach, kursach - pomoc w zdobyciu koniecznych uprawnień Oczekujemy od Ciebie : - doświadczenia w pracy w zakładzie mięsnym - odpowiedzialności i chęci do pracy - mile widziane posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku