PRACOWNIK FIZYCZNY
TRANS - REM Kamiński Łukasz
Stargard, zachodniopomorskie
5 d. temu
source : Praca.pl

Zakres obowiązków : koszenie trawy kosą spalinową, prace porządkowe, sprzątanie; praca w godzinach od 08 : 00 do 16 : 00 na terenie powiatu stargardzkiego Type of contract : Umowa o pracę na okres próbny Temporary work offered by the agency : NO Working hours : 1 Shift : jedna zmiana Number of working hours per week : 40 Number of hours working hours per month : not applicable The date of the beginning : 25.

05.2020 Wynagrodzenie brutto : 2 600 - 3 000 PLN zł brutto Remuneration system : Czasowo-premiowy ze staw. mies Profession : pozostali pracownicy wykonujący dorywcze prace proste Type of offer : Providing nutrition : NO Providing accommodation : NO The possibility of immediate employment : YES The employer pays the cost of travel to Poland : NO

Necessary requirements

Education :

  • podstawowe, brak
  • Language proficiency : Profession :

  • Pozostali pracownicy wykonujący dorywcze prace proste
  • Work experience in profession : Skills and permissions : Work experience : Other requirements :

    Other requirements

    Education : Language proficiency : Profession : Work experience in profession : Skills and permissions : Work experience : Other requirements :

  • dowóz do miejsca pracy do uzgodnienia
  • Zgłoś tę pracę