Zatrudnimy Tancerki i Hostessy na sezon - Gold Cat rekrutuje
Gold Cat
Wrocław, Dolnośląskie
18 d. temu
source : Lento.pl

Najbardziej znany i prestiżowy klub Gold Cat rekrutuje ! Obecnie w związku z nadchodzącym sezonem otwieramy nabór na Tancerki .

Chcesz stać się niezależna finansowo i zarabiać od 10-15 000 zł netto miesięcznie w górę bez odgórnego limitu? Zachować płynność finansową z wypłatami CO TYDZIEŃ?

Dołączyć do najsympatyczniejszej i wesołej ekipy kociaków? Zgłoś się ! Brak doświadczenia nie stanowi na dla nas problemu -

liczą się Twoje chęci zarabiania i pozytywne nastawienie do życia : ) Oczekujemy : 1. komunikatywności, 2. nienagannej aparycji, 3.

dyspozycyjności 3-4 nocki głównie weekendy, 4. znajomości angielskiego w stopniu komunikatywnym Oferujemy : 1. legalne zatrudnienie w oparciu o umowę, 2.

najlepszą atmosferę pracy w mieście, 3. najbardziej reprezentatywny i prestiżowy klub w centrum miasta (przy rynku) 4. możliwość skorzystania z mieszkania służbowego, 5.

wypłaty w systemie tygodniowym, 6. zarobki rzędu 10-15 000 zł miesięcznie Zainteresowana? Prześlij swoje aktualne zdjęcie i kilka słów o sobie lub skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku