Pomocnik spawacza / Szlifierz ( 3 osoby)
injobs.pl Sp z o.o Zweigniederlassung Deutschland
Wroclaw, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko : Pomocnik spawacza / Szlifierz ( 3 osoby)Obowiązki : Szlifowanie częściWymagania : Umiejętność obsługi szlifierki kątowejWłasne auto na dojazd do pracyw teamie 1 osoba z min.

podstawowym niemieckimOferujemy : Umowę o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach,Darmowe zakwaterowanieDieta 24€ za przepracowany dzieńAtrakcyjne wynagrodzenie od 11, 00 € / h nettoTygodniowe zaliczkiZainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres rekrutacja injobs.

pl w tytule maila prosimy o wpisanie pomocnik / Szlifierz imię i nazwisko Kontakt telefoniczny od PN - PT od 08 : 00-16 : 00 Prosimy o załączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku