Hydraulik - serwisant
Mobil Serwis Konserwacja sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

MOBIL SERWIS KONSERWACJA sp. z o.o. Mobil Serwis Konserwacja to firma, której misją jest osiąganie satysfakcji Klienta przez profesjonalne i terminowe świadczenie usług związanych z obsługą techniczną nieruchomości.

Nasza ofertę kierujemy do właścicieli i użytkowników obiektów komercyjnych, wspólnot mieszkaniowych i zarządców nieruchomości.

W jedynym miejscu skupiamy pełny zakres usług konserwatorskich typowy dla tego rodzaju działalności, jak serwis elektryczny, wodno-

kanalizacyjny, gazowy, ogólnobudowlany. Naszą przewagę budujemy na elastycznym podejściu do każdego Klienta. Posiadamy siedem placówek na terenie całego kraju.

Obsługujemy Klientów z całej Polski, a szczególnie z okolic Białegostoku, Gdańska, Koszalina, Bydgoszczy, Radomia, Wrocławia, Piły, Warszawy.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko : HYDRAULIK-SERWISANT Poszukujemy pracowników : -z doświadczeniem w branży hydraulicznej -

doświadczeniem w serwisie / obsłudze technicznej -chętnej do pracy -dyspozycyjnej i samodzielnej -ze zmysłem technicznym -

posiadającej prawo jazdy kat. B Oferujemy : -stabilne, uczciwe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę, -

prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe -wynagrodzenie zasadnicze od 18 zł / h netto oraz premie uzależnione od wydajności pracy, -

profesjonalne narzędzia pracy, -auto serwisowe z pełnym wyposażeniem warsztatowym, -możliwość zdobywania doświadczenia przy współpracy z doświadczoną kadrą pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mobil Serwis Konserwacja sp.

z o.o. z siedzibą w Markach ,zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.

poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Mobil Serwis Konserwacja sp. z o.o. z siedzibą w Markach przy al. Piłsudskiego 123A.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku