Tester Aplikacji
PayPro
Poznań, wielkopolskie
4 d. temu

Opis stanowiska :

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za :

  • Analizę zakresu testowanego rozwiązania
  • Tworzenie przypadków i scenariuszy testowych
  • Automatyzację testów
  • Realizację testów funkcjonalnych oprogramowania
  • Raportowanie wyników przeprowadzonych testów
  • Testowanie aplikacji webowych i desktopowych
  • Wymagania :

    Od kandydatów oczekujemy :

  • Wiedzy z zakresu automatyzacji testów i chęć rozwoju w tym kierunku
  • Znajomości metodologii testowania oprogramowania
  • Znajomości narzędzi do automatyzacji testów, np. Selenium
  • Doświadczenia min. 2 lata
  • Oraz :
  • Zaangażowania
  • Kreatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziany Certyfikat ISTQB
  • Oferujemy :

  • Stałą pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Premie uznaniowe
  • Pracę w doświadczonym zespole, przy interesujących projektach umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia
  • Możliwość bezpłatnego uczestnictwa w konferencjach branżowych
  • Zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy
  • Specjalistyczne szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
  • Możliwość udziału w zajęciach sportowych po pracy - siatkówka, piłka nożna
  • Kartę Multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych