Kierownik ds. Maszyn
HAYS Construction amp Property
Warszawa, Mazowieckie
‎10 godz. temu
source : Lento.pl

Kierownik ds. Maszyn Warszawa NR REF. : 1135156 Dla naszego Klienta,firmy specjalizującej się w produkcji sieci trakcyjnych, obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Kierownika ds.

Maszyn. Osoba zatrudniona na tym stanowiskubędzie odpowiedzialna za utrzymanie maszyn budowlanych i nadzorowanie pracy operatorów oraz współpracę z podwykonawcami.

Planowanie i koordynowanie napraw maszyn w celu zminimalizowania przestoju w trakcie budowy, zarządzanie budżetem, szkolenie i nadzór pracy osób używających maszyn, organizowanie i koordynowanie aspektów logistycznych związanymi z transportem maszyn.

Od Kandydatów oczekujemygotowości do pracy wyjazdowej i prawa jazdy kat. B, wyższego wykształcenia technicznego, praktycznej znajomości zagadnień z obszaru elektryki, budowy maszyn, mechaniki czy pneumatyki.

Rozwiniętych umiejętności organizacyjnych, dużej samodzielności i operatywności w działaniu. Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferujestabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwości nabycia nowych umiejętności i kompetencji zawodowych poprzez szkolenia, pracę w dynamicznym, międzynarodowych środowisku i bogaty pakiet socjalny.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku