Food Photographer (Freelance)
Wolt
Kraków, Poland
1 d. temu

O Wolt Wolt jest startupem z obszaru food tech, wspierany przez najlepsze fundusze venture capital. Szybko rozwijamy nowe produkty w jednym celu : Budowanie platformy do odkrywania i zamawiania najlepszego jedzenia .

Jesteśmy obecni w kilkunastu krajach w Europie i planujemy dalszy rozwój, biorąc pod uwagę sukces, jaki odnieśliśmy na naszych istniejących rynkach.

Jeśli chcesz mieć wpływ na swoje miasto, masz pasję do technologii i do jedzenia, to Wolt jest miejscem dla Ciebie! O roli Zatrudniając fotografa kulinarnego, pragniemy zadbać przede wszystkim o spójność i wizualną estetykę zgodną z linią Wolt.

Fotografie dań przygotowywanych przez naszych partnerów restauracyjnych, to jeden z najważniejszych aspektów obszaru marketingowego.

Idealny kandydat powinien łączyć w sobie pasję do fotografii kulinarnej, chęć podejmowania kolejnych wyzwań, kreatywność, szybkość w działaniu i - last but not least miłość do jedzenia! : ) Zadania - Realizowanie kulinarnych sesji zdjęciowych u partnerów restauracyjnych na terenie Krakówa- Stylizacja dań i organizowanie planu zdjęciowego w warunkach restauracyjnych- Edycja i przygotowywanie zdjęć do publikacji na platformie Doświadczenie - Doświadczenie w fotografii kulinarnej- Umiejętność fotografowania ludzi i wnętrz- Znajomość podstaw z zakresu światła w fotografii- Własny sprzęt fotograficzny (aparaty, obiektywy, lampy) Dodatkowe atuty - Doświadczenie w realizacji i edycji materiałów video - Prawo jazdy / własny samochód Oferujemy - Pracę z młodym, energicznym i zgranym zespołem- Forma zatrudnienia do uzgodnieniaCV wraz z fotograficznym portfolio kulinarnym prosimy wysyłać na adres : malgorzata wolt.com

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku