Java Developer
Power Media
Szczecin, PL
4 d. temu
source : Bulldogjob

Praca zdalna : 80%UmiejętnościJava - Bardzo dobrzeHibernate - Bardzo dobrzeSQL - DobrzeGIT - DobrzeSpring - PoczątkującyTwoje zadaniaDo najważniejszych obowiązków będzie należało tworzenie oprogramowania w Javie w ramach współpracy z zespołem programistów.

Opracowywane oprogramowanie obejmuje : systemy do przyjmowania i rozliczania zakładów, integrację produktów innych producentów (kasyna, poker roomy, sporty wirtualne itp.

integrację metod płatności, a także rozwój naszej platformy.Kogo szukamy?min. 3-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w Java z użyciem Hibernatedoświadczenie w pracy z relacyjnym bazami danych (SQL),doświadczenie w pracy z narzędziami typu Maven, Antznajomość systemów wersjonowania GIT,umiejętność korzystania z narzędzi CI (Jenkins),dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane : znajomość : Spring, GitLab, JBoss Application Serumiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,algorytmiczne podejście do rozwiązywania problemów,utrzymywanie porządku w kodzie.

Opis projektuNasz klient jest ekspertem w tworzeniu kompleksowych platform bukmacherskich. Ich produkty to m.in systemy do przyjmowania i rozliczania zakładów.

Stack technologiczny : Java, Hibernate,Spring, SQL, Jenkins, RabbitMQ, JBoss Application Ser,GIT, GitLab.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku